דשא סינטטי – דשא ירוק ללא מאמץ

בעלי גינה מנוסים ובעלי ניסיון כבר ידועים שלתחזק גינה זו עבודה קשה ומתישה ורק בעזרת עבודה יום יומית מאומצת ניתן לראות תוצאות חיוביות. לא עבור כולם יש את הכוח הפיזי, הכוח הנפשי או הזמן הדרוש כדי להעניק לגינה את הטיפול לה היא זקוקה. אחד המרכיבים החשובים והחיוניים ביותר בכל גינה פרטית הוא כמובן הדשא ועל מנת שהוא ייראה מצוין ויהיה נוח ונעים לישיבה אנחנו צריכים שעות רבות של עבודה. לא לכולנו כאמור יש את הזמן הדרוש ולכן דשא סינטטי יכול להוות פתרון מושלם עבור אלו שרוצים גינה מושלמת אבל ללא מאמץ מיוחד. דשא סינטטי מגיע במגוון סוגים ואין ספור סגנונות והוא אינו מצריך השקיה יום יומית או שימוש בדשנים יקרים וכך אפשר ליהנות מכל היתרונות שמציע לנו הדשא הרגיל מבלי לדאוג יום יום לטיפול וגיזום הדשא בגינה שלנו. דשא סינטטי הוא פתרון מושלם עבור בעלי גינה שרוצים לקום כל בוקר ולראות ירוק בעיניים מבלי להשקיע עבודה קשה ומאומצת.

 

דשא סינטטי – קל לניקוי, קל לתחזוק 

דשא סינטטי

בניגוד לדשא הרגיל, דשא סינטטי הוא קל מאוד לתחזוק. למעשה, מלבד ההשקעה הראשונית אין כמעט שום פעולה שנדרשת כדי שהוא יישאר ירוק ושטוח. דשא סינטטי אינו מצריך השקיה יום יומית, הוא חוסך לכם במים, הוא אינו דורש מכם עבודה קשה, אתם יכולים להיות רגועים מפני מזיקים ומעופפים שמאיימים על הדשא שלכם ובקיצור אתם יכולים להפסיק לדאוג ולהתחיל ליהנות. הדשא הסינטטי גם קל מאוד לניקוי ובעזרת מים וסבון תוכלו למנוע ממנו לכלוך מיותר. יהיו כאלה שיגידו לכם שאין כמו הדבר האמיתי ואכן אם יש לכם שעות מיותרות במהלך היום אז יכול להיות שהם צודקים אבל אם כמו רובינו אתם עסוקים במיליון דברים ועדיין רוצים מקום נחמד לשבת בו בגינה אז דשא סינטטי הוא הפתרון המושלם עבורכם.

 

דשא סינטטי – חסכון עצום בעלויות

בנוסף לכל יתרונותיו, דשא סינטטי גם חוסך לכם בהוצאות. דשא רגיל מצריך מכם השקעה כספית על בסיס קבוע, השקעה שכוללת כמויות מים להשקיה, דשנים מסוימים לטיפוח הדשא, ריסוס כל כמה זמן להרחקת מזיקים ועוד. דשא סינטטי אינו דורש מכם את כל ההוצאות האלו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לנקות אותו מדי פעם וזה הכול. ההשקעה הכספית היחידה בדשא סינטטי היא ההשקעה הראשונה ולאחר מכן תוכלו להיות רגועים ושקטים מהבחינה הזו.