טיפול באקנה והאמצעים לריפוי

מה זה אקנה ואיך לטפל בזה?

לפניכם מידע על אקנה, אשר שם קץ לשמועות ושופך אור על המסתורין. גם אחרי הקריאה מומלץ לפנות לקוסמטיקאית הקרובה למקום מגוריכם. למשל אם אתם גרים ברמת גן אז חפשו קוסמטיקאית ברמת גן. חשוב להיוועץ לפני שעושים צעדים משמעותיים.

מה הדעות הנפוצות בנושא האקנה? 7 דברים שלא ידעתם

1. שרק מתבגרים סובלים מאקנה. זה אינו נכון. שכן הבעיה יכולה להופיע כבר בילדות, בגיל ההתבגרות וגם מעבר לכך. התופעה בדרך כלל בין הגילאים 13 ל-22. שליש מהנשים הסובלות מאקנה הן בנות 20-30 בנוסף לכך יש נשים רבות בגילאים 30-50 הסובלות מאקנה. האקנה יכולה להופיע שוב מאוחר יותר אחרי הפסקת הווסת כאשר יש ירידה ברמת האסטרוגן.

2. האם מומלץ למתבגר לטפל מיד עם הופעת האקנה? בהחלט! חשוב מאוד לפעול במהירות, לעסוק במניעה ובריפוי הרבה יותר יעיל לנקוט בטיפול מקצועי על מנת להפסיק את התקדמות האקנה מאשר להמתין לדלקות שיפגעו בפנים.

3. האם הדעה שפעילות מינית ותפריט לקוי גורמים לאקנה? אין שום הוכחה מדעית שפעילות מינית ומזון משפיעה על אקנה. אבל אנשים מתוחים ומפוחדים, שמגרדים בקביעות את פצעי האקנה שלהם גורמים להחרפת מצבם ומגיעים לסיבוכים דלקתיים חמורים, כתמים וצלקות.

4. מהו הטיפול הטוב ביותר לסובלים מאקנה? חשוב מאוד לטפל במקומות שיש להם ניסיון רב וידע רב בריפוי אקנה, וכן חשוב מאוד להסביר שניתן לטפל באקנה באמצעים פשוטים ורצופים ובעיקר לדעת לטפל במקומות שבהם יש התפרצות. אולם, לא להגביל את הטיפול למקומות אלה בלבד, אלא לטפל בכל האזור של הקומדונים (שחורים) הקטנים כי הם יכולים להתפתח תוך כמה ימים לבעיה דלקתית.

5. האם מומלץ לטפל באקנה באמצעות האנטיביוטיקה? רצוי ליפני שמעמסים על הגוף כדורים אנטיביוטים שיכולים לפגוע במערכת החיסונית לטפל בשיטה שפתחנו שמרפאה את העור כבר מהשבוע הראשון. התרופות האנטיביוטיות שבעבר חיסלו לחלוטין את חיידקי העור הפכו רובן ללא מועילות כיוון שהחיידקים הפכו עמידים בפניהם. בנוסף לתרופות יש השפעות חמורות כמו זיהומים חיידקים בנרתיק או במעיים הם מעוררים רגישות לשמש ויכולות לגרום לסחרחורות. מה השיטות הטובות שמומלצות ללקוחות?

6. אני כמומחית בתחום האקנה ממליצה על אסטרטגיה שכוונתה לשחרר נקבוביות סתומות, לשמור על זרימת חלב לחסל את החיידקים האחראים לאקנה ולרפא דלקות.

7. האם מומלץ לסובלים מאקנה לבצע הנשלה (קילוף)?כן ההנשלה לעור הסובל מאקנה דורשת טיפול מיוחד. עם ניקוי טוב ומוצרים מתאימים, ירגעו אזורים מודלקים תוך 10 ימים לאחר שהדלקות נרגעו ניתן לבצע הנשלה. הקילוף הוא טיפול בטוח המשחרר נקבוביות סתומות ובכך מונע דלקות.

לסיכום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על קוסמטיקאית רפואית ברמת גן בשם רונה רותם. מתמחה בטיפול באקנה.

קוסמטיקאית טיפול באקנה